SEXPOSED upozorňuje prostřednictvím vizuálního umění a filmově-diskuzních eventů na vztah společnosti k lidské sexualitě a otázky spojené s problematikou HIV. Projekt vzniká ve spolupráci spolků KINOLAB a ARTEDU.

více >>>

PROBĚHLO

ARTEDU

Putovní výstava Sexposed, která se zabývá možností prezentace tvorby absolventů prestižních vysokých uměleckých škol v prostředí vysokých škol s neuměleckým zaměřením, navazuje na koncepci výstavního projektu Atrium. Východiskem kurátorského záměru bylo propojení dvou specifických světů – kreativního a exaktního, zkoumání společensky citlivých námětů z různých úhlů pohledu a komunikace s publikem skrze umístění současného umění do mimo galerijních prostor a kontextů.

více >>>

KINOLAB

Filmově-diskuzní večery cyklu SEXPOSED platformy KINOLAB nás skrze příběhovou linii provedou společensky opomíjenými tématy, která se dotýkají rizikového sexuálního chování, pohlavně přenosných chorob, HIV a destigmatizace pozitivních jedinců. Divácky atraktivním spojením filmu a diskuze se zajímavými osobnostmi i odborníky na daná témata budou účastníci seznámeni s praktickými radami jak se chránit, kde se nechat testovat či kam se v situaci pozitivní diagnózy obrátit.

více >>>

Jednotlivé akce SEXPOSED jsou provázané a volně přístupné veřejnosti.

PŘEDCHOZÍ AKCE:

SPONZOŘI PROJEKTU

PARTNEŘI PROJEKTU